Sklenené bezrámové konštrukcie

Vyberte si z našej ponuky sklenených konštrukcií na mieru.

Takmer 20 rokov realizácií kompletných dodávok a montáží sklených bezrámových konštrukcií na mieru nás radí medzi skúsených odborníkov v obore. Sklenené bezrámové konštrukcie dodávame ako aj montujeme po celom území Slovenska.

SKlenené bezrámové konštrukcie

Sklenené dvere budú vypadať vždy výnimočné. Nadčasovosť, lesk, elegantná čistota a jednoduchosť prevedenia ích priam predurčuje pre zákazníkov ktorý vedia oceniť dizajn a dlhodobú hodnotu ktorú dostanú za svoje peniaze.
Sklenené otočné dvere ktoré je možné osadiť do zárubne alebo do omietnuteho ostenia sú klasikou ktorá nikdy nezostárne. Pre toho kto hľadá maximálne pohodlie počas používania by mohli byť zaujímavé dvere kyvné tzv. lietačkové. No a pre tých ktorý by chceli ušetriť trochu priestoru by sa mohli hodiť sklenené posuvné dvere.

SKlenené bezrámové konštrukcie

Potrebujete oddeliť naozaj elegantným veľmi reprezentatívnym spôsobom vstupnú chodbu do domu od ostatného interiéru. Alebo máte širší priechodzí otvor do ktorého nechcete dvojkrídlové dvere ale viac sa vám pozdáva kombináciu pevného panelu a dverí. Prípadne potrebujete rozdeliť väčší priestor na niekoľko častí. Na všetky spomenuté prípady sa fantasticky hodia sklenené bezrámové deliace steny. Steny môžu byť pevné ktoré neobsahujú žiadne dvere. V prípade potreby môžu byť v stene osadené dvere, ktoré môžu byť otočné, kyvné tzv. lietačkové alebo posuvné.

SKlenené bezrámové konštrukcie

Originalita, lesk, elegancia a veľmi reprezentatívny vzhľad ktorý sa ani vzdialene nedá porovnávať so žiadnym iným typom alebo druhom zábradlia. To je sklenené bezrámové samonosné zábradlie. Sklenené zábradlie svojim vzhľadom podstatným spôsobom dizajnovo dotvára a umocňuje výsledný dojem z hodnoty nehnuteľnosti.
Zábradlie vieme osadiť na terče alebo do líniového kotvenia ktoré môže ale aj nemusí byť ukryté v podlahe.
Spomedzi druhov zábradlí ešte dobre vypadá aj nerezové alebo oceľové zábradlie so sklenenou výplňou na bodových držiakoch, pri ktorej je táto sklená výplň osadená pred nosnou konštrukciou zábradlia.

SKlenené bezrámové konštrukcie

Sklenené bezrámové sprchové dvere a sprchovacie kúty s otočnými dverami vám vyrobíme v plne bezrámovom celosklenom prevedení v rozmeroch a v konfigurácií presne ako budete potrebovať. Všetky sprchové konštrukcie vyrábame presne na mieru podľa potrieb zákazníka.
Sprchovacie kúty a zásteny s posuvnými dverami sú v čistote detailu a čistote prevedenia ako aj exkluzívnej funkčnosti počas používania vrcholom v našej ponuke sklenených sprchových konštrukcií na mieru ktorú vieme dodať.
Pevné celosklenené sprchovacie zásteny na mieru sú aktuálne veľmi trendovým produktom o ktorého zakúpenie ako aj montáž je veľký záujem.

SKlenené bezrámové konštrukcie

Sklenené kuchynské zásteny a obklady stien efektne dotvoria každú novú kuchynskú linku. Jednoduchosť udržiavania hygienickej čistoty a čistoty takto hladkej lesklej sklenenej plochy si naše zákazníčky nevedia vynachváliť.
Všetky naše sklenené kuchynské zásteny na mieru dodávame len z kaleného bezpečnostného skla. Robíme tak preto aby sme mali istotu, že nám nikdy nebudete volať, že vám z nejakého dôvodu, napríklad pri varnej ploche, alebo pri zásuvke, kuchynská zástena praskla.

SKlenené bezrámové konštrukcie

Sklenené atypické konštrukcie na mieru zastupujú mnoho rôznych neštandardných riešení s ktorými sme sa počas dodávok a montáží postretli.

Prečo my

Skúsenosti a tradícia

Sklenené bezrámové konštrukcie na mieru realizujeme 19 rokov po celom území Slovenska. Za toto obdobie sme nazbierali veľké množstvo skúseností ktoré ďalej aplikujeme do praxe.

Výborné ceny

Keďže sme malá rodinná firma nemáme premrštené náklady na platy a odvody alebo prenájmy. Vďaka tomuto vieme priaznivé ceny ponúknuť aj pre koncového zákazníka.

Odborná montáž

Nespoliehame sa na subdodávky externých montážnikov ktorý to potrebujú rýchlo spraviť a ísť ďalej. Všetky naše sklenené bezrámové konštrukcie si realizujeme sami.

Kontakt

Richard Gergel UNIMONT

Janova Lehota 270

966 24 Janova Lehota

​​IČO: 41839374 

DIČ: 1072019949

Tel.: +421 908 812 123​​

Mail: info@unimont.sk

Navigácia